U ozračju radosti, zajedništva i zahvalnosti okupili smo se na našem posljednjem susretu prije ljetne pauze kako bismo zahvalili Gospodinu za sve milosti koje nam je darovao tijekom protekle pastoralne godine.
Okupljeni oko slike Milosrdnog Isusa prisjetili smo se zajedničkih trenutaka, podijelili lijepe uspomene, nasmijali se zanimljivim životnim pričama, ali i dotaknuli srca kroz svjedočanstva zahvalnosti za sve ono što je Bog učinio u našim životima.
Posebno smo bili zahvalni za dar zajedništva, molitve i prijateljstva koje kroz godine rastu među članovima naše zajednice.
Sve naše zahvale, nakane i radosti prinijeli smo Gospodinu u molitvi Krunice Božjem milosrđu, a susret smo završili pjesmom i agapeom, nastavljajući zajedništvo za stolom u bratskoj ljubavi.
Neka nas i dalje prati Isusovo milosrđe i vodi na putu vjere, nade i ljubavi.
Isuse, uzdam se u Tebe.











